ART / Frames / Picture frame 7187434
nr 718 7434
PICTURE FRAME
Swedish late empire, gilt, 63x52, damages.
Senempire, förgylld, 63x52
Condition: skador
1500
SEK 600
Monday October 3 2011
at 18:42:49
28/9 20:53:08
Senempiren